TÜM HABERLERİ GÖSTER
Biente Spor Gömlek  14.09.2008 20:10:26
Sezonun favorisi gömlekte  iddiasını ortaya koyan Biente, birbirinden farklı renk ve modeldeki gömlek seçenekleri ile erkeklerin şıklığına şıklık katıyor!.Biente gömlek , 20-50 yaş arası görünüşüne önem veren tüm erkeklere, Gömlek tercihlerinde rahatlıkla kombin yapabilecekleri farklı alternatifler sunuyor.

 Biente koleksiyonunda her zaman gözde olan gömlekler, bu sezonda hem klasik hem dar kesimleri ile beğeni kazanıyor. Parklak görünüşü ile dikkat çeken saten gömlekler, Çift Düğme yüksek yaka gömlekler ya da sade ve sportif kesimli klasik gömlekler, Biente gömleklerinden sadece birkaçı.

Sezonun trendi olan, maskülen detaylarla hareketlendirilen yüksek yaka gömlekler, özellikle kot pantolonlarla bütünlük sağlıyor. Baskı ve tasarımla ile dikkat çeken seguente gömlekler, hakim veya polo yaka, çizgili ve düz görünüm, beyaz ya da renkli seçenekleri ile baharın esintisini yansıtıyor.

Bu yazın bir diğer trendi olan grafik desenler ise, Biente gömleklerinde parlak çizgiler ve puantiyeler ile hayat buluyor.Biente gömlekleri, bu yaz erkeklere hareket vaat ediyor.

Biente Shirts

Okunma Sayısı: 15628